4.kolo VI. ročníka Mestskej ligy v pohybovej zdatnosti detí MŠ

14.04.2016 13:54

Dňa 13. apríla 2016 organizovala XI. MŠ Masarykova 30 a Mesto Michalovce 4. záverečné kolo VI. ročníka     Mestskej ligy v pohybovej zdatnosti detí materských škôl O pohár primátora mesta Michalovce. Deti opäť súťažili v dvoch kategóriach - dievčatá a chlapci. Svoje pohybové zdatnosti prezentovali v 4 súťažných disciplínach:

1. beh 2x10m

2. skok z miesta

3. hod do diaľky kriketkou

4. prekážková dráha

Záverečné kolo prebiehalo v telocvični SZŠ a na regulérnosť súťaže dohliadali učitelia telesnej výchovy. Našu MŠ reprezentovali predškoláci z triedy Veveričky a Stonožka: Vaneska Varadyová, Richard Gabzdyl, Emmka Horňaková a Alex Kužma. Aj keď sa tentokrát nepodarilo získať žiadne z prvých miest, našim šikovným športovcom blahoželáme a ďakujeme im za účasť. Celkovým víťazom družstiev sa stala XXII.MŠ J. Švermu Michalovce.